top of page

PROGRAM BÁJEČNÝ MIDLIFE PREMIUM
PRŮVODCI A HOSTÉ

MEM green leafpngyelenz_edited_edited.png

jaro 2023

Nechte se vést, inspirujte se od skvělých hostů a expertů z oblasti byznysu, moudrého designování života a těch, kdo si opravdu umí užívat druhou polovinu života se vším, co přináší.

Nejbližší termín listopad 2023!

vrba.jpg

DAVID VRBA

MMM Managing Partner, CEO, konzultant, mentor, kouč

Davidovým posláním je inspirovat co nejvíce lidí, aby dělali vědomá rozhodnutí co nejčastěji. Má široké zkušenosti z byznysu – od nadnárodních korporací, přes start-upy až k podnikatelským či vzdělávacím projektům. Je vášnivým cestovatelem, setkává se se zajímavými lidmi a přináší inspiraci, kterou promítá do své spolupráce s týmy i jednotlivci. Je absolventem MEA a zakladatelem MMM. O principech moderního midlifera nejen mluví, ale také je žije, hledá si svou cestu a učí se ze svých chyb a nedokonalostí.

DF_2021_small2.jpg

DAN FROLEC

MMM Partner, CEO, autor, poradce, mentor

Danovým posláním je vzdělávat se, žít aktivní, zdravý a vyvážený život a inspirovat tím ostatní. Jeho manažerská kariéra přesahuje čtyři kontinenty a zahrnuje širokou škálu zkušeností od nadnárodních společností až k online start-upům. Rád vnáší do svého života dobrodružství, cestovatelská, sportovní ale i ta, která zažívá při spolupráci s lídry při řešení jejich pracovních i osobních výzev. Vytvořil program ExFitt – globální fitness platformu zaměřenou na na silný střed těla, pružnost a úlevu od bolesti zad. Je instruktor freedivingu, jezdí na motocyklu, má úžasnou rodinu a baví ho báječný midlife. 

IVETA CLARKE

Inspirátorka leaderů, koučka, MEA Alumni, MMM mentorka

26366e_cdefe24dd56242f2b50af8dd87bb8669~mv2.png

Iveta je světoobčan. Její rozsáhlá profesní kariéra v mezinárodních korporacích i pestrá životní cesta zasáhla dva kontinenty: žila a pracovala ve Spojených státech, Kanadě, Rakousku, a Velké Británii. Iveta je kouč, supervizor a pracuje jako mentor a partner pro lídry v českém i mezinárodním prostředí. Věří v sílu kvalitního rozhovoru, jejím oblíbeným tématem je lidská odvaha a zranitelnost, jako jediná v České republice je oprávněna veřejně interpretovat výzkum prof. Brené Brown. Nejen na téma odvahy přednáší, publikuje články a vystupuje v médiích. Od roku 2022 vydává svůj vlastní autorský podcast Každopádně (k)ladně. Je absolventkou MEA. Věří, že začít se dá vždycky, pokud je váš sen dostatečně živý. Nedávno si pořídila koně a věnuje se denně westernovému jezdectví. Je vášnivou lyžařkou, cestovatelkou, diskutérkou a kuchařkou. Kromě svého kanadského muže a své rodiny miluje své dlouholeté přátele, neaktivní odpočinek, dobré jídlo a krásně upravenou a přesto divokou zahradu.

tomas_sebek_200425-135040_eku_edited.jpg

TOMÁŠ ŠEBEK

Chirurg a evangelista digitálního zdravotnictví 

Tomáš je zkušený chirurg, nositel ceny za odvahu, člen představenstva Lékařů bez hranic. Unikátně propojuje své medicínské a digitální zkušenosti a posouvá hranice konzervativního pohledu. Spoluzaložil virtuální nemocnici a telemedicínský projekt uLekare.cz, který přinesl nový rozměr do vztahu lékař - pacient. Svými aktivitami posouvá řízení systému zdravotní péče do rukou pacientů a zdravotníků, podporuje uvědomění, že život a zdraví máme primárně ve svých rukou. Práce v mezinárodním a humanitárním prostředí mu pomáhá být otevřenější, vnímat svět komplexně z různých úhlů pohledu a vážit si odbornosti druhých. Říká ano každému sportu, akrobatický letec, fanoušek triatlonu, táta čtyř dětí.

Petr-zidek_edited.jpg

PETR ŽÍDEK

Exekutivní kouč, sportovní psycholog a terapeut

Petr se již mnoho let věnuje exekutivnímu a psychologickému koučování, sportovní psychologiI a somatické terapii. Má na svém kontě více než 18.000 hodin koučování, mentoringu a psychoterapie. Spolupracuje s top lídry mezinárodních firem, s majiteli úspěšných lokálních společností a s vrcholovými sportovci v mnoha odvětvích. Je mentálním koučem Českého olympijského týmu. Petr je vyhlášený tím, že si na vlastní kůži zkouší sporty všech sportovců, které koučuje. Je ženatý, má dvě dcery, kočku, koně a pár motocyklů.

Radvan11_edited.jpg

RADVAN BAHBOUH

Psycholog, matematik, lékař, inspirátor, autor, CEO a zakladatel Qed Group

Radek skvěle propojuje hluboké znalosti z různých oborů, přesnost a čistotu matematiky, hluboké pochopení lidské duše, moudrost historie, esenci umění i nejnovější poznatky vědy. A to vše dokáže přirozeně a srozumitelně předat každému, kdo chce naslouchat.  Je autorem řady metod, například typologie 4 elements a dnes celosvětově rozšířené metody sociomapování, využívané v byznysu ale také v simulovaných letech na Mars. Rád inspiruje ostatní k osobnímu růstu. V individuálním koučování podpořil klienty v rámci víc než 10 000 hod. Přednášel na Karlově Univerzitě, vede společnost Qed Group, každý čtvrt rok se učí jednu novou dovednost. Píše knihy a užívá si čas se svou rodinou.

mario.jpeg

MÁRIO DROSC

MMM Managing Partner, CEO, poradce, stratég, mentor

Mariovo životní poslání je inspirovat a podporovat lidi skrz MMM, aby si co nejvíce uvědomili a realizovali své talenty. Působil na vysokých pozicích ve finančním sektoru, je lídrem a radí start-upům i neziskovým organizacím. Mario se považuje za Modern Midlife Mentora, jelikož jeho vášní je mentorovat nejen začínající lídry, ale též lidi ve středním věku směřující ke změně.

chronak.png

JAROSLAV CHROŇÁK

CEO, inovační ambasador, mentor, kouč

Jarda naplno žije své dvě vášně - lásku k přírodě a radost z práce s lidmi. Baví ho propojovat zdánlivě neslučitelné, třeba svět byznysu a přírody, rozvoje a farmaření, komunit a on-line aplikací. Na podporu spolupráce a sdílení mezi českými podnikateli spolutvoří Forbes Ideal Place, založil  několik úspěšných firem a startupů, rozvíjí lídry i týmy. Moudrost a diverzitu přírody vnímá jako klíčový element rozvoje, zážitky z přírody a z interakce s koňmi vnáší do světa leadershipu a spolupráce. 

vladimir-bezdek-ey-foto-3-sm_edited.jpg

VLADIMÍR BEZDĚK

CEO, poradce, MMM Alumni a mentor

Vladimír staví na 20 + letech různorodé kariéry ve finančním sektoru, od manažerských rolí v ČNB, přes nadnárodní finanční a investiční instituce až po nezávislé konzultantství ve velkých projektech. Věří v neustálé učení se, hledá cesty, jak být prospěšný, umí druhé nadchnout svou otevřeností a vlídným humorem. Je otcem 4 dětí a více než 20 let manželem stále stejné ženy. Má rád lidi, dobré jídlo a pití, karty (zejména mariáš a taroky), knihy a golf.

Hanka-Pullova.png

HANKA PULLOVÁ

CEO, mentor, kouč, nadšený propojovač technologií, neurověd a světa HR

Hanka žije svůj život naplno a zároveň s pokorou. Má za sebou úspěšnou misi v Randstat, při které se velikost firmy zpětinásobila na 250 zaměstnanců, do prosince 2022 vedla společnost Digiskills a teď právě je uprostřed zajímavého kariérního skoku. Samu sebe i život poznala na Svatojakubské cestě, kterou si prošla v roce 2021. Má ráda hory, kolo, lyže i klidné momenty, kdy si o zážitcích může povídat s důležitými lidmi okolo sebe. Užívá si čas se svými dětmi.

Lu cb.JPG

LUCIE HAVLÍKOVÁ

MMM Partner, kouč, mentor, trenér, designér rozvojů a ten, kdo drží věci pohromadě

Lucie žije rozvojem, ráda propojuje lidi, nápady a příležitosti. Víc než 20 let integruje poznatky z psychologie, koučinku a agilních kurzů do každodenní byznys praxe. Jako průvodkyně, koučka, trenérka, facilitátorka a partnerka programu mezifiremního mentoringu podporuje lídry, týmy i organizace na cestě k udržitelnému úspěchu a radosti z toho, co dělají. Věří, že v každé situaci je poselství, a užívá si jakoukoli příležitost k učení. Jako klíčové ingredience vnímá humor, laskavost a zaměření na to, co je opravdu důležité.

Vrba
Frolec
Havlíková
Drosc
Clarke
Šebek
Bahbouh
Žídek
Bezděk
Chroňák
Pullová
bottom of page