top of page

NEJBLIŽŠÍ AKCE PRO VÁS

No events at the moment

Věříme, že na midlife i léta po něm se můžeme těšit. Sami jsme na cestě. Hledáme, chybujeme a učíme se každý den. Přinášíme inspiraci, zajímavé zdroje i otázky, které provokují. Spojujeme zajímavé lidi, vytváříme prostor pro sdílení i hlubší zamyšlení 

Timelina-green_edited_edited.png

CHCETE SE PONOŘIT HLOUBĚJI?

Vedle inspirativních krátkých setkání na dílčí témata se s námi můžete potkat také na retreatech nebo na online a kombinovaných programech. 

Kombinovaný 12-týdenní program spojující individuální online rozvoj se setkáními se zajímavými hosty a inspirativní ve skupině.​

Nechte se vést, inspirujte se od skvělých hostů a odborníků z oblasti byznysu, moudrého designování života a těch, kdo si opravdu umí užít druhou polovinu života se vším, co přináší.

libchavy2.PNG

Jádro unikátního 4 měsíčního programu tvoří profesionálně vedená relaxačně-vzdělávací setkání v nádherných Libchavách, která vám umožní načerpat síly, znovu definovat svůj životní cíl a poslání, zvýšit sebe-vědomí a otevřít nové perspektivy. 

Aktuálně utváříme skupinu pro nejbližší běh.

Přidáte se?

bali-meditation-garden.jpg

Úžasných 10 dnů cestování v malé skupině lidí, která spojuje outdoorové aktivity s prací na osobní transformaci. Můžete se těšit na přechod Bali, kurz freedivinguodpočinek i diskuse se zajímavými lidmi.

Aktuálně utváříme skupinu pro nejbližší běh.

Přidáte se?

bottom of page