top of page

BÁJEČNÝ
MIDLIFE

ONLINE

MEM green leafpngyelenz.png

I NA DRUHOU POLOVINU ŽIVOTA SE MŮŽETE TĚŠIT

Registrace otevřeny!

Online program plný inspirace, konkrétních tipů i otázek k zamyšlení, který vám pomůže užívat druhou polovinu života se vším, co přináší.

Jděte svým tempem a ponořte se právě do takové hloubky, do které se vy osobně ponořit chcete.

iPad standing on the white desk with a notepad and a cup of coffee_screen4.png

8

4

týdnů

online

setkání

5

inspirativních

hostů

5

zajímavých midlife příběhů

10

denní garance vrácení peněz

1

rok plný přístup k obsahu

Připojte se, Inspirujte se, zastavte se a pojďte se těšit na druhou polovinu života! 

Midlife se stává nejdelším obdobím našeho života. 
Jsme na něj připraveni?

gg_krivka.png

Je to start jeho druhé poloviny, kdy máme více času na sebe a na lidi a aktivity, které máme opravdu rádi. 

Zároveň je to období zlomů, hledání, těžkých situací a témat, se kterými jsme se často dosud nesetkali. Každý si jím projde.
Kterým směrem z něj vyrazíme a jak
se na další život budeme dívat, však
záleží hodně na každém z nás.

JSTE ČLOVĚK, KTERÝ...

… rád hledá cesty a chce mít život ve svých rukou?

MEM green leafpngyelenz.png

Ať se potřebujete odrazit od dna, vyřešit konkrétní téma nebo se jen prostě rádi posouváte dál a jste připraveni na to, co je před vámi, program vám přinese inspiraci, vyjasnění a vnitřní jistotu.

… je v situaci typické pro midlife, kdy se potkává řada změn a výzev najednou?

Podporujete dorůstající děti, staráte se o nemocné rodiče, práce je složitá, zdraví se začíná ozývat a občas přemýšlíte nad tím, jaký to má všechno smysl? To je midlife. A rozhodně v tom nejste sami. Podívejte se na to s programem z různých stran, přečtěte si příběhy ostatních a začněte si psát svůj vlastní příběh pro druhou polovinu života

… má pocit, že by ve svém životě měl něco změnit, i když třeba zatím neví jak?

Začínáte se na věci i na lidi okolo sebe dívat tak nějak jinak, některé aktivity přestávají dávat smysl, jiných je zase tak nějak moc a je těžké něco změnit? Model 5G vám pomůže uvědomit si, kdo jste a kam jdete, nabrat potřebné síly a posunout se.

Asset 63_4x.png

TAK TO JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

Připojte se A těštE SE SPOLU S NÁMI na druhou polovinu života!

MEM green leafpngyelenz_edited_blue_edited.png
MEM green leafpngyelenz_edited_blue_edit

Program Báječný Midlife Premium

1578670252460.jpeg

PETR DOLEJŠ

Head of B2B Customer Solutions Preparation at TMCZ & Slovak Telekom

  • LinkedIn

Oceňuji celistvost a komplexní pohled tohoto rozvojového programu. Motivuje k rekapitulaci naší minulosti a nabízí možnosti k našemu dalšímu zamyšlení, životnímu směrování a to podle představ každého z nás. Považuji ho tedy za rize transformační a užitečný.

ŘEKLI O MMM PROGRAMU...

MEM green leafpngyelenz_edited_blue_edit
MEM green leafpngyelenz_edited_blue_edited.png

CO VŠE ZÍSKÁTE?

01

Unikátní a osvědčený koncept 5G

5 provázaných kroků, integruje řadu zdrojů od MEA, EuroAcademy, Stanfordské kurzy, přes principy koučování až po naše osobní zkušenosti a selský rozum. Hlavními tvůrci jsou David Vrba, Dan Frolec, Mário Drosc a Lucie Havlíková. Velký kus moudrosti do programu vložila také Iveta Clarke. A v neposlední řadě je program vyladěn midlifery, kteří si jím individuálně nebo skupinově prošli v našich programech.

03

Všechny kroky a zážitky odkudkoliV

Všechnu inspiraci a materiály máte vždy po ruce ve svém notebooku, v kapse ve svém mobilu na procházce nebo vytištěné ve své knize Báječný Midlife. Program je tak skvělým řešením pro ty z vás, kdo nechtějí nebo aktuálně nemohou cestovat a účastnit se velkých retreatů.

05

Intenzitu si řídíte vy

Můžete začít opatrně, zlehka, sami. Nebo se do toho rovnou obout, najít si buddyho nebo kouče a odvážně zkoušet questy a aktivity ve svém okolí. My vám budeme přinášet podněty, nabízet questy, pošťuchovat. Svůj prostor a odvahu si budete řídit vy.

02

Nástroje, techniky, pracovní listy

Teorie a inspirace je důležitá. Klíčové však je převést to nejlepší z ní do svého života. Všechna témata přímo provážeme s vaší situaci. Nabídneme vám nástroje, série otázek, schémata, která si v klidu samostatně projdete. Přidáme desítky questů - tipů na konkrétní aktivity, které můžete rovnou nastartovat.

04

Tempo si určujete sami 

Je jen na vás, jestli program pojmete jako inspirativní lehkou jízdu plnou dobrodružství a zajímavých podnětu nebo jako systematickou hlubokou práci na sobě. Kapitoly, kde se cítíte jistí, můžete jen tak prolétnout, u jiných se zastavit a jít do hloubky. Během roku, kdy máte kurz k dispozici jej můžete projít jednou do hloubky, nebo se k němu ve spirále vracet.

06

Roční přístup k obsahu

Věříme v dlouhodobé učení a tak vám kurz necháme přístupný po celých 12 měsíců. Můžete se k němu vracet, posouvat se dál, zopakovat si s odstupem zamyšlení nebo questy, které vám dávají smysl. Které to budou, to je jen na vás. Kurz bude po celou dobu jen váš.

co se dozvite

6

bloků

35

původních videí

100+

otázek

k zamyšlení

50+

tipů a výzev pro každý den

10

denní garance vrácení peněz

1

rok plný přístup k obsahu

program
meet your core faculty

Nechte se vést Davidem Vrbou a dalšími autory, inspirujte se ze skvělých tipů k moudrému designování života a k tomu, jak si opravdu užívat druhou polovinu života se vším, co přináší.

Seznamte se s naším unikátním 5G konceptem.

AUTOŘI PROGRAMU

David Vrba
Iveta Clarke

IVETA CLARKE

frolec.png

DAN FROLEC

Mario Drosc

MÁRIO DROSC

Lucie Havlikova

LUCIE HAVLÍKOVÁ

MMM Managing Partner, CEO, konzultant, mentor, kouč

Inspirátorka leaderů, koučka, MEA Alumni, MMM mentorka

MMM Partner, CEO, autor, poradce, mentor

MMM Managing Partner, CEO, poradce, stratég, mentor

MMM Partner, kouč, mentor, trenér, designér rozvojů

ZDROJE A INSPIRACE

JDETE DO TOHO?

Přihlaste se, zarezervujte si své místo. 

MD Grafiky all.png

4990 CZK  

včetně DPH

6 bloků
35 originálních videí
100+ otázek k zamyšlení
50+ tipů a výzev pro každodenní praxi
1 rok plný přístup k obsahu
10 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

BÁJEČNÝ MIDLIFE ONLINE
 

MEM green leafpngyelenz.png
registrace
5G
tell me more

ZAJÍMÁ VÁS VÍC?

Chcete se dozvědět víc o konceptu 5G, poznat autory programu a odnést si první inspiraci? Podívejte se na záznamy jednoho z našich pravidelných inspirativních setkání.

Cesta midlifera aneb 5G
S Davidem Vrbou i s účastníky našich programů
(70 min)

 

Máte konkrétní otázku k programu Báječný Midlife Online?
Naplánujte si individuální call s Lucií Havlíkovou.

Lu cb.JPG

MÁTE OTÁZKU?

Váhám, jestli do toho jít. Co když zjistím, že to není pro mě?

Ochutnat, jaké to bude, můžete ve zkušební kapitole. Po odstartování programu máte navíc 10 dnů na vyzkoušení. Pokud se nám v tomto období ozvete, vrátíme vám celou částku.

Jaké jsou technické požadavky na absolvování kurzu?

Program můžete studovat z PC, tabletu i mobilu. Budete potřebovat jen standardní internetový prohlížeč s možností přehrávat zvuk a videa. Texty si také můžete vytisknout a dělat si v nich poznámky. 

Můžu se někde o kurzu dozvědět víc, nahlédnout dovnitř, zeptat se na detaily?

S konceptem 5G se můžete více seznámit v nahrávce z jednoho z našich MMM INSPI setkání.  A nahlédnout pod pokličku programu můžete v ukázkové lekci.

Samozřejmě jsme vám k dispozici pro jakékoliv otázky na hello@modernmidlifementors.com.

Nejsem si jistý/á, jestli to zvládnu sám/a. Potřeboval/a bych průvodce, buddyho nebo mentora.

Program můžete začít sami. I v programu vás čekají tipy, jak si najít spřízněnou duši ve svém okolí, abyste nato nebyli sami. Pokud navíc kdykoliv zjistíte, že byste potřebovali mít vedle sebe průvodce, mentora, který vám pomůže držet se u tématu, umožní vám v bezpečném prostředí diskutovat to, na co si v programu přijdete,  nebo pomůže radou, stačí se ozvat. Inspirovat se můžete na stránce MMM mentoring

A pokud byste celým programem rádi prošli se skupinou midlieferů, kteří řeší podobná témata jako vy, podívejte se na program Báječný Midlife Premium, který přináší kombinaci online kurzu, inspirace od zajímavých hostů na společných online workshopech a setkávání se v menším kruhu. 

Je pro mě vhodná online forma programu?

Program Báječný Midlife a koncept 5G je skvělý a spolu s minulými účastníky opravdu věříme, že může přinést velkou hodnotu.
K dispozici jej máte v různých formách, pro různé životní situace. 

Tato online forma je výborná, pokud chcete přemýšlet sám/ sama, chcete si sami řídit tempo, rádi nad věcmi přemýšlíte v klidu. Velmi také pomáhá jako doplněk ke spolupráci s koučem nebo k diskusím se skupinou přátel, kde tato témata otvíráte. A je také dobrým prvním krokem, pokud chcete MMM a přístup 5G poznat více, než se rozhodnete pro větší retreat, cestu na Bali apod. 

Na rovinu ale pojmenováváme: Naší ambicí není online programem vyřešit všechny hluboké otázky. Pokud hledáte diskuse, setkání s inspirativními lidmi, sdílení v menším kruhu, koukněte na tipy v další otázce :)

Mám raději osobní kontakt.

Osobní podporu při programu vám mohou nabídnout MMM mentoři.  Pokud chcete zůstat u online verze a přitom se v online prostoru setkávat s ostatními a sdílet, připojte se do programu Báječný Midlife Premium - další běh chystáme na září 2023. Pokud však hledáte program, který je přímo postaven na osobním kontaktu, zkuste MMM retreaty v Libchavách nebo na Bali. Sbíráme zájemce o další běhy, jakmile se vytvoří skupina, oslovíme všechny přihlášené a začneme společně ladit termíny.

Timelina-green_edited_edited.png
Q&A
bottom of page