top of page

pá 06. 10.

|

Zoom

MMM INSPI: Dlouhověkost a zdraví. Jde to ruku v ruce?

Medicína a věda nesou příslib dlouhého života. Průměrný věk se neustále zvyšuje. Je ale délka života opravdu náš hlavní cíl? Je pro vás důležité, jak bude vypadat poslední dekáda vašeho života?

MMM INSPI: Dlouhověkost a zdraví. Jde to ruku v ruce?
MMM INSPI: Dlouhověkost a zdraví. Jde to ruku v ruce?

Kdy a kde?

06. 10. 8:00 – 9:30

Zoom

Na co se můžete těšit?

Jak zůstat co nejdéle zdravý a přiblížit tzv. lifespan a healthspan? Co může každý z nás přinést vědomým rozhodováním o svém zdraví sobě i společnosti? Musí být zdravá dlouhověkost nutně podpořena drahými preparáty, technickými vychytávkami a finančně nákladnou podporou, která je jen pro pár vyvolených? Jaké tipy přinášejí nejnovější studie postavené na vědeckých základech, jak je shrnuje Peter Attia a další uznávaní odborníci v této oblasti?

K jakému způsobu života směřujeme my v MMM? A jaké tipy máte vy?

Setkání tentokrát zaměřené na hlavní témata fyzického zdraví, které můžeme v midlife výrazně ovlivnit.

KDO VÁM PŘINESE INSPIRACI TENTOKRÁT?

DAVID VRBA

Zakladatel MMM, CEO, konzultant, mentor, kouč, aktuálně také HR ředitel České Spořitelny

Davidovým posláním je inspirovat co nejvíce lidí, aby dělali vědomá rozhodnutí co nejčastěji. Má široké zkušenosti z byznysu – od nadnárodních korporací, přes start-upy až k podnikatelským či vzdělávacím projektům. Je vášnivým cestovatelem, setkává se se zajímavými lidmi a přináší inspiraci, kterou promítá do své spolupráce s týmy i jednotlivci. Je absolventem MEA a zakladatelem MMM. O principech moderního midlifera nejen mluví, ale také žije, hledá si svou cestu a učí se ze svých chyb a nedokonalostí.

Dejte o nás vědět

bottom of page