top of page

út 31. 10.

|

Zoom

MMM INSPI: Učení (se) a midlife

V červnu jsme s Ivetou Clarke z nadhledu prolétli tím, jak se v průběhu života učíme. Nyní bychom se rádi spolu s vámi hlouběji ponořili do zkoumání, jaké učící cesty fungují v midlife. Jako obvykle nás čeká dávka inspirace, tipů a otázek k zamyšlení i vzájemné obohacení při sdílení ve skupinkách.

Tato akce již proběhla
Těšíme se na vás příště!
MMM INSPI: Učení (se) a midlife
MMM INSPI: Učení (se) a midlife

Kdy a kde?

31. 10. 2023 8:00 – 9:30

Zoom

Na co se můžete těšit?

Budeme společně hledat odpovědi na otázky: 

  • Jak, proč a od koho se učíme v midlife?
  • A jak můžeme my jako midlifeři být relevantní a moudře vytvářet prostor pro učení se lidem okolo sebe?
  • Je potřeba k učení (se) odvaha? Jak souvisí učení se zranitelností? 
  • A jde se vlastně "učit" odvaze nebo se už (ne)odvážní rodíme? 

Závěrečných 30 min jsme připraveni věnovat těm z vás, kdo přemýšlí o společném “učení se” na programu Báječný Midlife Premium, který startuje 21.1.2024. Nastíníme hlavní informace a otevřeně odpovíme na všechny otázky, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout, jestli je cesta, kterou program nabízí, opravdu pro vás.

KDO VÁM PŘINESE INSPIRACI TENTOKRÁT?

IVETA CLARKE

Inspirátorka leaderů, koučka, MEA Alumni, MMM mentorka

Iveta je světoobčan. Její rozsáhlá profesní kariéra v mezinárodních korporacích i pestrá životní cesta zasáhla dva kontinenty: žila a pracovala ve Spojených státech, Kanadě, Rakousku, Velké Británii. Iveta je profesionální kouč a akreditovaný kouč- supervizor. Pracuje už přes dvacet let jako mentor a reflektivní partner pro lídry v českém i mezinárodním prostředí. Věří v sílu reflexe jako vyspělé formy seberozvoje. Jejím oblíbeným tématem je lidská odvaha a zranitelnost -  jako jediná v České republice je oprávněna veřejně interpretovat výzkum prof. Brené Brown. . Nejen na téma odvahy přednáší, publikuje články a vystupuje v médiích. Od roku 2022 vydává svůj vlastní autorský podcast Každopádně (k)ladně. Je absolventkou Modern Elder Academy, první školy vědomé moudrosti  ve Spojených státech. Věří, že začít se dá vždycky, pokud je váš sen dostatečně živý. Je vášnivou lyžařkou, cestovatelkou, diskutérkou a kuchařkou. Kromě svého kanadského muže a své rodiny miluje své dlouholeté přátele, svého koně, psa a kočku, pasivní odpočinek, dobré jídlo a krásně upravenou a přesto divokou zahradu. 

Dejte o nás vědět

bottom of page