top of page

VIDEONAHRÁVKY Z NAŠICH AKCÍ

V MMM věříme, že na midlife i léta po něm se můžeme těšit. Sami jsme na cestě. Hledáme, chybujeme a učíme se každý den. Přinášíme inspiraci, zajímavé zdroje i otázky, které provokují. Spojujeme zajímavé lidi, vytváříme prostor pro sdílení i hlubší zamyšlení.

sigmund-YUuSAJkS3U4-unsplash.jpeg

MMM INSPI 19.10.2022
Jak si vytvořit svou malou “bluezone” doma?

Tentokrát jsme hledali odpovědi na otázku, jak na dlouhý, zdravý, šťastný a naplněný život. Inspirací nám byly rozsáhlé studie z tzv. Bluezones, pěti míst na světě, kde se dlouhodobě žije průměrně o 10 let déle než u nás (Ikarie, Loma Linda, Sardinie, Okinawa, Nicoya). Inspirovali jsme se výstupy z výzkumů, slyšeli autentické postřehy Davida Vrby, který jednotlivé Bluezones postupně navštěvuje, načerpali tipy od ostatních.

bluezones
HR INSPI

MMM INSPI pro HR 1.7.2022
Jak využít potenciál 50+ na pracovišti?

Věk 50+ byl dříve vnímán jako příprava na důchod. Dnes máme několik desítek let života navíc. Midlife je nově středem našeho produktivního života a to výrazně posouvá kontext přemýšlení nad lidmi v organizacích. Moudré firmy se na tuto realitu připravují. Využívají možnosti, řeší rizika, podporují týmy i jednotlivce, vytváří prostor pro moderní midlifery, kteří chtějí být relevantní i v 3. kvartálu svého života.

MMM INSPI 25.5.2022
Cesta Midlifera (5G)

V květnu jsme společně prošli celou cestu midlilfera. Zmapovali jsme hlavní otázky, na které je užitečné si odpovědět a inspirovali se navzájem. Děkujeme za záplavu tipů i konkrétních otázek, za otevřené pojmenovávání situace a společné hledání cest.

s.png
Bajecny midlife ebook thumbnail.PNG

průvodce (MIDLIFE) TRANSFORMAcí

Ve spolupráci s MEA jsme dotvořili a přeložili unikátní pohled na anatomii tranzicí, chcete-li proměn, kterými člověk prochází.

bottom of page