top of page

CHCI SE PŘIPOJIT!

Zarezervujte si své místo... Těšíme se na vás!

arrow_edited_edited.png

CHCETE NAHLÉDNOUT POD POKLIČKU?

Seznam všech kapitol najdete přímo v našem Báječný Midlife Online prostředí. 

 

Jako ochutnávku nabízíme jednu z kapitol z části 

get vibrant

get FREE

get GOING

get READY

get clear

get READY

DETAILNÍ PROGRAM

MEM green leafpngyelenz_edited_edited.png

Báječný Midlife Online

Nechte se vést unikátním curiculem 5G, videi s Davidem Vrbou a inspirací z řady ověřených zdrojů z oblasti byznysu, moudrého designování a užívání si života.

0

2

kapitola WELCOME

Úvodní kapitola, která nás provede hlavními informacemi o programu.

Jak to celé funguje a o čem to bude? Co vše mám k dispozici a jak z toho vytěžit přesně to, co potřebuju?

KAPITOLA get CLEAR

1

kapitola get READY

Čeká nás kousek teorie. Bereme ji jako základ pro další přemýšlení, jako první ukotvení toho, jak vědomě nad svým životem přemýšlet.

 

O čem všem vlastně je a není midlife? Jak vzít život do svých rukou? Jak se dívat na svět a náš život, abychom žili dlouhou, spokojeně, smysluplně a ve zdraví?
 

Vyjasněníme si, kde se teď nacházíme, zmapujeme si jednotlivé oblasti svého života. Čeká nás 5 témat, řada otázek a questů.

Kdo jsem? Co jsou mé dary, vášně a sny, hodnoty, na kterých stavím? Co mám za sebou, kde se teď nacházím? Na čem můžu stavět a co chci posunout?
 

3

KAPITOLA get VIBRANT

Pokud chceme něco změnit, posunout nebo vyřešit, potřebujeme na to mít energii. Energie obecně je vzácná komodita, se kterou bychom se pro druhou polovinu svého života měli naučit skvěle zacházet, dobíjet ji a umět ji moudře investovat. 

Postupně si zmapujeme a načerpame inspiraci pro naši fyzickou, mentální, emocionální a spirituální energii. Čeká nás inspirace, řada výstupů nejnovějších studií pro dlouhověkost,
4 individuální zastavení a nespočet tipů, co je možné změnit už dnes.

ENERGY-MANAGEMENT_transparent.png

4

KAPITOLA get FREE

Pokud chceme ve svém životě něco změnit, potřebujeme si pro to vytvořit prostor. To chce často odvážná rozhodnutí týkající se velkých věcí i drobných každodenností, témat, která jsme si do života za uplynulá desetiletí vnesli.

Kam chceme v nejbližších letech jít? Co si na svou cestu chceme vzít a co naopak odložit? Co nového si do života chceme vnést? A co potřebujeme (zatím) v životě přijmout?

5

KAPITOLA get GOING

Jasnější vize je dobrý začátek. Bez konkrétní akce je však stále jen snem. Potřebujeme také schopnost věci opravdu posouvat.

 

Jak na to? Jak vytrvat a drobné i větší změny do svého života přirozené vnést a udržet se na cestě? Co plánovat a co naopak nechat plynout? Jak změnu opravdu nastartovat a užít si cestu?

bottom of page