top of page

MIDLIFE EDIT

24.8.2022

Jak na dlouhý, zdravý, šťastný a naplněný život? Inspirace z výzkumů, Bluezones (kde se žije průměrně o více než 15 let déle než u nás) i od sebe navzájem.

1denní letní setkání plné pohody, inspirace, konkrétních tipů, momentů k zamyšlení a příběhů, s průvodci MMM a dalšími zajímavými midlifery, kteří mají odvahu vzít život do svých rukou.

IMG_0097.JPG

’’Imagine you know who you really are,
where you go, and how you get there.’’

Rectangle 73.png
MEM green leafpngyelenz.png
MEM green leafpngyelenz.png
MEM green leafpngyelenz.png
MEM green leafpngyelenz.png

Chci žít dlouhý, zdravý, šťastný a naplněný život.
Zajímá mě inspirace, konkrétní tipy, které opravdu fungují.
Baví mě příběhy konkrétních zajímavých, moudrých a úspěšných lidí, učím se z nich.
Chci vzít život do svých rukou.
Chci si užít konec léta, potkat zajímavé lidi a nabrat sílu na podzim.

 

Rectangle 74.png
libchavy.PNG

Zní to povědomě?

 

(Nejen) Midlife je obdobím otázek, příležitostí a možnosti vzít život do svých rukou, vědomě pracovat se svou energií, dělat věci, které nás naplňují, být užitečný a plnit si (často zapomenuté) sny.

Nová cesta většinou začíná naťuknutím, inspirací nebo zastavením se.

 

A jedno z nich může být právě na konci tohoto léta. Položíme si 5 klíčových otázek pro dlouhý, zdravý, šťastný a naplněný život, budeme se inspirovat příběhy i zkušenostmi z míst, kde lidé žijí průměrně o 15 let déle než u nás, a také sdílet, jak na oblasti, kde se to celé může zaseknout (zdraví, smysl, peníze, vztahy).

sedyP.png

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

MEM green leafpngyelenz.png
logical-thinking.png

Zkušení průvodci MMM a další zajímaví midlifeři

fingerprint.png

Inspirace, teorie, klíčové otázky a řada tipů pro dlouhý spokojený život

happy.png

Inspirativní diskuze s dalšími lidmi, kteří tématem dlouhověkosti žijí

lake.png

Pohodové místo, letní atmosféra a kvalitní organické jídlo

rechargeable.png

Nová energie a konkrétní nápady, jak dál

video pozvánka s průvodci davidem a danem

reference účastníků programů mmm

O ČEM TO BUDE?

MEM green leafpngyelenz.png

dopolední blok

Jak na dlouhý, zdravý, šťastný a naplněný život?
Unikátní koncept 5G, aneb jakých 5 otázek si položit? Inspirace, kde a jak na ně hledat odpovědi, i konkrétní tipy, jak se tady a teď posunout dál. Sdílení, inspirace z příběhů.

odpolední blok

Co se můžeme naučit z tzv. Bluezones?
Jak to dělají na místech, kde se žije průměrně o 15 let déle než u nás? Jak si tuto staletou moudrost můžeme přinést sem k nám do srdce Evropy a vytvořit si svou malou "bluezone?" Konkrétní tipy, postřehy a zážitky Davida Vrby, který postupně projíždí všechny Bluezones a vědomě se všemi tipy pracuje a přetavuje je do prostředí střední Evropy. 

Kde se to celé může zaseknout a jak na to? 
Na co si dát pozor, na kterých oblastech to často troskotá, kam moudře zaměřit svou energii, ať ji smysluplně investujeme?

KDY A KDE?

MEM green leafpngyelenz.png

24.8.2022

Sejdeme se ráno v 9:00, intenzivní program bude do 17:00, pak můžeme neformálně pokračovat v diskusích dál.

Uvidíme se v Praze v nádherném prostředí Botanické zahrady v prostorách BOTANICA, Trojská 800/196, 171 00 Praha-Troja.

Pokud máte zájem o program MIDLIFE EDIT na míru pro vaši společnost nebo skupinu, ozvěte se nám na adresu hello@modernmidlifementors.com, společně najdeme termín a den ušijeme na míru vašim potřebám.

sedynovy.png

YOUR GUIDES

DAVID VRBA

Program Guide

vrba.jpg

David's personal purpose that he found in midlife is to inspire more people to make more conscious decisions more often. He has broad experience ranging from leading executive roles in multinational enterprises, start-ups, entrepreneurial projects and ventures in education. As a great example of Modern Midlife Mentor, David is eager to pass his experience on. He finds ways to help both companies and individuals to make more conscious decisions more often on their way to continuous self-development and successful midlife transitions. Alumni of Modern Elder Academy led by Chip Conley. Forever learning from any personal development resource available globally as well as from every participant of our programs.
Find out more about David here.

DAN FROLEC

Program Guide

frolec.png

Dan's purpose is to learn, enjoy and live active, healthy and balanced life and inspire others to follow his footsteps. His international executive career spreads across four continents and wide array of professional experiences from the world’s most famous international brands to online start-ups. He truly enjoys working with diverse groups of leaders assisting them in addressing any business or personal life challenges as well as motivating them to move their bodies and enjoy wild adventures. Author of the ExFitt Fitness Program, a global fitness platform focusing on strong core, flexible body and alleviation of lower back pain. Apnea Academy freediving instructor, Studio Pilates teacher, AustSwim swimming and water safety teacher, motorcycle enduro rider, scuba diver and other crazy activities surely coming soon.
Find out more about Dan here

mario.jpg

MARIO DROSC

Program Guide

Mario's mission in life that he realizes through MMM is to inspire and support people to realize their talents to the fullest. He has a strong leadership background in financial services, plus advisory roles for start-ups and not-for-profit organizations. Mario considers himself a Modern Midlife Mentor as he is passionate about providing mentorship to emerging leaders as well as supporting midlifers in their midlife transitions. 

LUCIE HAVLÍKOVÁ

Program Guide

Lu cb.JPG

Lucie is keen on people's growth, loves connecting people, ideas and opportunities. She integrates concepts from psychological study, coaching and agile courses to day to day business for more than 20 years. As a guide, coach, facilitator, trainer and mentoring program partner she creates space for leaders, teams and companies to be sustainably successful and enjoy what they do. She believes that there is a message in any situation and enjoys the adventure of learning. Humor, kindness and focus are key ingredients on the way.
Find out more about Lucie 
here.

what is included in the price?

MEM green leafpngyelenz.png

Included:
Kompletní jednodenní program, materiály, oběd a nápoje během dne. Čerstvý vzduch a pohodová atmosféra :-)

 

Not included:

Doprava na místo a případné ubytování.

price: 3.900 czk

Aplicable for the summer 2022

VAT included in price

Gift voucher available: hello@modernmidlifementors.com

Program realizujeme při minimálním počtu 15 účastníků.

V případě neuskutečnění retreatu z jakéhokoliv důvodu vracíme plnou platbu zpět.

REGISTRACE NA Midlife edit 24.8. UZAVŘENY

zajímají vás naše další akce?

Nechejte nám na sebe kontakt, moc rádi vám dáme vědět o akcích, které chystáme, a budeme posílám inspiraci k tématu midlife. Nebo nám prostě napište na adresu hello@modernmidlifementors.com

registrace
s.png
Wonderful Midlife ebook thumbnail.PNG

GUIDE TO  
MIDLIFE TRANSFORMATION

In collaboration with the MEA, we bring a unique view of the anatomy of the transitions, that humans go through in midlife.

Get your copy of Wonderful Midlife e-book

bottom of page