top of page

BÁJEČNÝ
MIDLIFE

I NA DRUHOU POLOVINU ŽIVOTA SE MŮŽETE TĚŠIT

 ZAČÍNÁME 25. LEDNA 

Kombinovaný 8-týdenní program spojující individuální online rozvoj se setkáními se zajímavými hosty a inspirací ve skupině

42.png

PREMIUM

8

20

týdnů

minut
denně

4

online

setkání

5

inspirativních

hostů

5

zajímavých midlife příběhů

10

denní garance vrácení peněz

1

rok plný přístup k obsahu

Midlife se stává nejdelším obdobím našeho života. Jsme na něj připraveni?

Je to start jeho druhé poloviny, kdy máme více času na sebe
a na lidi a aktivity, které máme opravdu rádi. Zároveň je to období zlomů, hledání, těžkých situací a témat, se kterými jsme se často dosud nesetkali. Každý si jím projde. Kterým směrem z něj vyrazíme a jak se na další život budeme dívat, však záleží hodně na každém z nás.

JSTE ČLOVĚK, KTERÝ...

… rád hledá cesty a chce mít život ve svých rukou?

MEM green leafpngyelenz.png

Ať se potřebujete odrazit od dna, vyřešit konkrétní téma nebo se jen prostě rádi posouváte dál a jste připraveni na to, co je před vámi, program vám přinese inspiraci, setkání se zajímavými lidmi, vyjasnění a vnitřní jistotu.

… má pocit, že by ve svém životě měl něco změnit, i když třeba zatím neví jak?

Začínáte se na věci i na lidi okolo sebe dívat tak nějak jinak, některé aktivity přestávají dávat smysl, jiných je zase tak nějak moc a je těžké něco změnit? Model 5G vám pomůže uvědomit si, kdo jste a kam jdete, nabrat potřebné síly a posunout se.

… je v situaci typické pro midlife, kdy se potkává řada změn a výzev najednou?

Podporujete dorůstající děti, staráte se o nemocné rodiče, práce je složitá, zdraví se začíná ozývat a občas přemýšlíte nad tím, jaký to má všechno smysl? To je midlife. A rozhodně v tom nejste sami. Přijďte si pro podporu i konkrétní tipy lidí, které zajímají podobná témata, i expertů, kteří pomohou.

Asset 63_4x.png

TAK TO JSTE NÁŠ ČLOVĚK!

Připojte se A těštE SE SPOLU S NÁMI na druhou polovinu života!

CO VŠE ZÍSKÁTE?

01

Zkušené průvodce a hosty, kteří mají co říct

02

Smysluplně namíchaný mix individuálních zamyšlení, inspirativních setkání a kouzla sdílení ve skupině 

03

Unikátní a osvědčený koncept 5G

04

Nástroje, techniky, pracovní listy

05

Všechny kroky a zážitky odkudkoliV

06

Nahrávky vstupů všech hostů

07

Intenzitu si řídíte vy

08

Roční přístup k obsahu

Hlavní průvodci a inspirátoři David Vrba a Dan Frolec přivítají řadu dalších skvělých osobností se silnými příběhy a inspirací ke klíčovým midlife tématům. V celém programu vám bude stát po boku zkušená koučka a průvodkyně rozvojovými programy Lucie Havlíková.  

Každé téma odstartuje živé setkání se zajímavými hosty, kteří mají k tématům spojeným s midlife co říct. Dávka inspirace k tématu vás čeká každý týden - čtení, videa, konkrétní otázky a questy, které rovnou můžete zkoušet ve svém každodenním životě a krok za krokem se posouvat. Inspiraci můžete čerpat také z příběhů ostatních, kteří řeší podobná témata. 

5 provázaných kroků, integruje řadu zdrojů od MEA, EuroAcademy, Stanfordské kurzy, přes principy koučování až po naše osobní zkušenosti a selský rozum. A v neposlední řadě je 5G vyladěn midlifery, kteří si jím individuálně nebo skupinově prošli v našich programech.

Teorie a inspirace je důležitá. Klíčové však je převést to nejlepší z ní do svého života. Všechna témata přímo provážeme s vaší situaci. Nabídneme vám nástroje, série otázek, schémata, která si v klidu samostatně projdete. Přidáme desítky questů - tipů na konkrétní aktivity, které můžete rovnou nastartovat.

Postupně jsme vyvinuli cestu, jak sdílet, diskutovat a vzájemně se inspirovat i v online prostoru, se zachováním bezpečného prostředí a důvěry. Všechnu inspiraci a materiály máte vždy po ruce ve svém notebooku, v kapse ve svém mobilu na procházce nebo vytištěné ve své knize Báječný Midlife. Program je tak skvělým řešením pro ty z vás, kdo nechtějí nebo aktuálně nemohou cestovat a účastnit se velkých retreatů.

Online workshopy s hosty pro vás nahráváme, obratem zpracováváme a sdílíme. Pokud byste se tedy některého workshopu z jakéhokoliv důvodu nemohli zúčastnit nebo si chtěli vstup hosta připomenout, nahrávku máte k dispozici.

Je jen na vás, jestli program pojmete jako inspirativní lehkou jízdu plnou dobrodružství a zajímavých podnětu nebo jako systematickou hlubokou práci na sobě. Jestli dáte hlavní energii do sdílecích aktivit nebo do individuálního přemýšlení. Jestli se rovnou do aktivit obujete, budete odvážně zkoušet questy a při sdílení půjdete “až na dřeň” nebo začněte opatrněji a zlehka. My vám budeme přinášet podněty, nabízet questy, pošťuchovat. Svůj prostor si budete řídit vy.

Naše společná cesta bude trvat 8 týdnů. Věříme v dlouhodobé učení a tak vám kurz necháme přístupný po celých 12 měsíců. Můžete se k němu vracet, posouvat se dál, zopakovat si s odstupem zamyšlení nebo questy, které vám dávají smysl. Které to budou, to je jen na vás. Kurz bude po celou dobu jen váš.

co se dozvite

8

20

týdnů

minut
denně

4

online

setkání

5

inspirativních

hostů

5

zajímavých midlife příběhů

10

denní garance vrácení peněz

1

rok plný přístup k obsahu

Nechte se vést Davidem Vrbou a Danem Frolcem, inspirujte se od skvělých hostů a expertů z oblasti byznysu, moudrého designování života a těch, kdo si opravdu umí užívat druhou polovinu života se vším, co přináší.

Seznamte se s naším unikátním 5G konceptem.

5G

get READY

Připravte se, nastartujte změnu a růstové myšlení.

get clear

Zjistěte, kým jste, kam směřujete a na čem můžete stavět.

get vibrant

Dobíjejte a spravujte svou energii, ujistěte se, že dáváte energii do těch správných věcí.

get free

Uvolněte si kapacitu, vytvořte si podpůrný systém a vymezte hranice ve svém životě.

get going

Stanovte si cíle, začněte tvořit nové moudré návyky, udělejte první kroky.

meet your core faculty

TĚŠTE SE NA PRŮVODCE A
INSPIRATIVNÍ HOSTY

26366e_1ea0c0b177da44b3b7822c8487ee4354~mv2.jpg

DAVID VRBA

Unknown.png

IVETA CLARKE

Dan2_edited_edited.jpg

DAN FROLEC

tomas_sebek_200425-135040_eku_edited.jpg

TOMÁŠ ŠEBEK

Radvan11_edited.jpg

RADVAN BAHBOUH

Petr-zidek_edited.jpg

PETR ŽÍDEK

mario.jpeg

MÁRIO DROSC

LU (2)_edited.jpg

LUCIE HAVLÍKOVÁ

MÁTE OTÁZKU?

Chcete se dozvědět víc, poznat průvodce, hosty i ostatní účastníky a odnést si první inspiraci pro Báječný Midlife? Přidejte se k nám na online setkáních 24. nebo 29. listopadu 2022.

24.11. 8:00 - 9:30

29.11. 16:00 - 17:30

Máte konkrétní otázku k programu Báječný Midlife?
Napište nám na adresu
hello@modernmidlifementors.com nebo si naplánujte call s Lucií Havlíkovou.

Lu cb.JPG
tell me more
s.png
Bajecny midlife ebook thumbnail.PNG

průvodce (MIDLIFE) TRANSFORMAcí

Ve spolupráci s MEA jsme dotvořili a přeložili unikátní pohled na anatomii tranzicí, chcete-li proměn, kterými člověk prochází.

stáhnout
bottom of page